23 paź 2016

Wiwat Pepco!
 
Pewnego popołudnia, po przyjściu  z  pracy i zrobieniu wszystkich  "obowiązkowych prac  domowych",  zasiadłem przed  komputerem, aby  sprawdzić  interesujące  mnie  strony  internetowe. Jakie było moje  zdziwienie, gdy  na  forum  miłośników  Bburago  przeczytałem  informację, że  w  sklepach  Pepco  pojawiły  się modele  Bburago. Od tej  chwili myślałem tylko  o  tym,  aby od  następnego  dnia  wygospodarować  czas na  odwiedzenie  tych  sklepów, na  początek,  w  najbliższej  okolicy. Od  razu mi  się poszczęściło, bo znalazłem do kolekcji   3 nowości z 2016 roku:
  • Renault Captur ( pomarańczowy z białym dachem) 
  • Porsche Macan ( czarny )
  • Mercedes Benz AMG-GT ( czerwony )


Zanim  pojawił się "mały" Macan ( nie spodziewałem się, że będzie to tak szybko ) postanowiłem kupić ten ładny model  w skali 1:24, tym bardziej, że był w okazyjnej  cenie. Teraz  mam dwa egzemplarze tego samego auta, które prezentuję na zdjęciach powyżej.


Podobna  historia  związana jest z tym eleganckim modelem Mercedesa AMG-GT, z tą różnicą, że duży model jest firmy Maisto (1:24)       i otrzymałem go w lipcu br. w prezencie urodzinowym od kuzyna Marcina. Mój kuzyn  od lat wspiera mnie w moim hobby i służy radą.

Przez cały tydzień jeździłem i sprawdzałem kolejne  sklepy Pepco, zapuszczając się coraz dalej i dalej... . Opłacało się, bo zdobyłem jeszcze 6 sztuk innych modeli do kolekcji:
  • Dodge Charger ( czerwony ) nr 1
  • Ford SVT F-150 (czerwony ) nr 2
  • Hyundai Veloster ( pomarańczowy ) nr 3
  • Volkswagen Polo ( czerwony ) nr 4
  • BMW Z8 ( srebrny ) nr 5
  • Fiat 500  2007r. ( jasnobłękitny ) nr 6
nr 1
 nr 2

nr 3

 

 

 

nr 4   


                                                     nr 5                                                                

nr 6


Zaprezentowane  wyżej autka  posiadam  już w  zbiorach  ale  w  innych  kolorach wiec  traktuję  je  jako  fajne  dopełnienie  kolekcji.  Zakupy  w  Pepco  uważam  za  bardzo  udane  , a  przyczyniła  się  do  nich cenna  informacja  koleżeńskiego  kolekcjonera, jak  wspomniałem  na początku  postu.

2 komentarze:

James pisze...

Gratuluje udanych łowów i nowości!
Konkretne zakupy :)

Przemka pasja pisze...

Dziękuję za miłe słowa! Wiesz sam jak trudno zdobyć nowe,ciekawe modele do kolekcji. Tym bardziej cieszy,że się udało. Wobec tego życzmy sobie nawzajem wytrwałości i szczęścia! Pozdrawiam Przemek